Z DOBRYM WIDOKIEM NA MIASTO
Poznaj zalety życia w centrum. Wybierz jedno z 15 komfortowych mieszkań, ze wszystkimi udogodnieniami, jakie daje nowoczesna inwestycja. Ciesz się przestrzenią, bliskością zieleni i doskonałą lokalizacją. Bądź częścią miasta.
DUŻE SŁONECZNE OKNA
/ MIESZKANIE NR 5
50 mkw. POWIERZCHNI TARASU
/ MIESZKANIE NR 1
Z WIDOKIEM NA KAMPUS
/ MIESZKANIE NR 2
OTOCZENIE
NOWA INWESTYCJA
Druga, nowoczesna inwestycja developerska Safe House, zlokalizowana w centrum Rybnika. Budynek położony w otoczeniu zieleni Parku im. Św. Jana Sarkandra, w bliskiej odległości od starówki, a także nowo otwartego, zrewitalizowanego deptaka. Sprzedaż zakończona w styczniu 2017.
Wybór lokalizacji, wielkość metrażu, pewność procesu finalizacji zakupu. Wiemy, że kupno własnego mieszkania to ważny krok, który powinien być dobrze przemyślany na każdym etapie zawierania transakcji.

Znamy specyfikę rynku nieruchomości. To dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa – transparentnej umowy bez ukrytych kosztów, z mieszkaniami wybudowanymi w całości z kapitału własnego.

Dajemy pewność i gwarantujemy spokój.
TU SIĘ ŻYJE
Zobacz, co może zaoferować Ci miasto, które w corocznych rankingach zajmuje czołowe pozycje, zarówno pod względem poziomu życia, jak i najlepszego wykorzystania funduszy unijnych. Poznaj zalety mieszkania w pobliżu urokliwej starówki, a w wolnym czasie skorzystaj z jednej z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce. Żyj, baw się i wypoczywaj. Zdobądź swój klucz do miasta.

Strona korzysta z ciasteczek (cookies) w celu dostosowania jej zawartości do preferencji użytkownika, a także zapewnienia maksymalnej użyteczności oraz optymalizacji wyświetlanych treści. Ok, rozumiem